Cseperedő óvoda - Zugló, Lengyel utca

Szeretettel köszöntjük az óvodánk honlapjára látogató érdeklődőket! Óvodánkban 6 vegyes életkorú csoport van Kék, Rózsaszín, Citromsárga, Narancssárga, Piros és Zöld. Zugló kertvárosában, barátságos családias környezetben, hat vegyes életkorú csoportban, szakképzett óvodapedagógusok fogadják a gyermekeket. 2016 Zuglói Cseperedő Óvoda.

OVERVIEW

The web site cseperedo-ovoda.hu currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have analyzed seven pages inside the domain cseperedo-ovoda.hu and found four websites linking to cseperedo-ovoda.hu.

CSEPEREDO-OVODA.HU TRAFFIC

The web site cseperedo-ovoda.hu has seen fluctuating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for cseperedo-ovoda.hu

Traffic ranking (by month) for cseperedo-ovoda.hu

Traffic ranking by day of the week for cseperedo-ovoda.hu

WHAT DOES CSEPEREDO-OVODA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of cseperedo-ovoda.hu Mobile Screenshot of cseperedo-ovoda.hu Tablet Screenshot of cseperedo-ovoda.hu

CSEPEREDO-OVODA.HU SERVER

Our parsers observed that a single root page on cseperedo-ovoda.hu took seven hundred and thirty-four milliseconds to load. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider cseperedo-ovoda.hu not secure.
212.52.166.12

We found that this website is utilizing the Apache os.

Cseperedő óvoda - Zugló, Lengyel utca

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site cseperedo-ovoda.hu states the following, "Szeretettel köszöntjük az óvodánk honlapjára látogató érdeklődőket! Óvodánkban 6 vegyes életkorú csoport van Kék, Rózsaszín, Citromsárga, Narancssárga, Piros és Zöld." We noticed that the webpage also stated " Zugló kertvárosában, barátságos családias környezetben, hat vegyes életkorú csoportban, szakképzett óvodapedagógusok fogadják a gyermekeket."

ANALYZE SIMILAR DOMAINS

Nemzetközi Cseperedő Alapítvány

Kérjük, jegyigényüket jelezzék legkésőbb 2017. Megjelent újabb kiadványunk Autizmus testvérszemmel ha a testvéred autizmusos címmel és a hozzá tartozó, testvérek számára készült munkafüzet.

Cseperedő Családi központ

Cseperedő Képességfejlesztő Játszóházunk célja a gyermekek legoptimálisabb fejlődésének támogatása. Cikkeinkkel, összefoglalóinkkal megpróbáljuk segíteni a kisgyermekes családok mindennapjait. A gyerekek sosem voltak valami jók a szülőkre való hallgatásban, de sosem mulasztják el utánozni őket.

Családi Napközi és Fejlesztőház

Családi bölcsődénkben a gyermekek vidám légkörű, játékos foglalkozásokon vehetnek részt szakképzett pedagógusok irányításával. Programjainkat úgy alakítottuk ki, hogy a nálunk lévő gyermekek napjai változatosan teljenek, és a szülők is érzékeljék gyermekük fejlődését.

CSEPEREDŐK- óvodás néptánc Csepelen Hudákné Farkas Sára néptáncpedagógus, etnográfus vezetésével. HÉTFŐ! Csütörtök, augusztus 27, 2015. Hudákné Farkas Sára néptánc-pedagógus, etnográfus.

Csep-Ház Bt.

Cégünk a több, mint 20 éves. A CSEP-Ház Bt munkatársai társasházkezelői és ingatlan értékbecslői szakvizsgával rendelkező szakemberek. 1213 Budapest, Mázoló u.